Ideoita, palautetta tai yhteistyötoiveita?

Postiosoite

Globaali sosiaalityö ry
℅ Yhteiskuntatieteiden tiedekunta / Sosiaalityö
33014 Tampereen yliopisto

Sähköposti

gst(at)globaalisosiaalityo.org

Hallituksen puheenjohtaja

Miina Kaartinen, miina.kaartinen(at)tuni.fi

Sihteeri

Leea Lakkala, leea.lakkala(at)gmail.com

Helsingin toiminta

Annika Pirinen, annika.pirinen(at)gmail.com

ProSofi-toiminta

Eveliina Julkunen, eveliina.julkunen(at)gmail.com

Harjoittelu- ja vaihtojaksot opiskelijoille

Anna Metteri, anna.metteri(at)tuni.fi
Sinikka Forsman, sinikka.forsman(at)tuni.fi

Tiedottaminen

Katja Kekki, katja.a.kekki(at)gmail.com


Hallitus 2019 

Miina Kaartinen, puheenjohtaja
Eeva-Liisa Lejon, varapuheenjohtaja

Sinikka Forsman
Anna Lehto
Leea Lakkala
Milla Berg
Katja Kekki
Ann-Sofie Nyström

Anna Metteri
Heli Valokivi
Marjo Harju
Janika Kosonen
Eveliina Julkunen
Annika Pirinen

Siirry sivun alkuun